Rambo Okan kimdir, kaç yaşında, gerçek adı ne?

Kamuoyunda adı Rambo Okan olarak bilinen ve şimdiye kadar birçok olaya adı karışan isim yine gündemde. İşte Rambo Okan hakkında bilgiler ve bazı eylemleri…

RAMBO OKAN KİMDİR, KAÇ YAŞINDA, GERÇEK ADI NE?

Fenerbahçe sevdası ile tribünlerin simge isimlerinden biri olan Rambo Okan’ın gerçek adı Okan Güler olarak biliniyor. 55 yaşında olan ve Fenerbahçe tutkunu olan Rambo Okan birçok kez Fenerbahçe sevdası nedeniyle başını derde sokacak eylemlerde bulunmuştu. Okan son olarak köprüye yer alan Trabzonspor bayrağının ipini kesmeye çalışmasıyla gündeme geldi.

Rambo Okan’ın geçtiğimiz yıllarda adının karıştığı bazı olaylar ise şöyle;

2002 yılında Ali Sami Yen Stadyumu’na futbolcular ısınma yaptığı esnada elinde bıçakla girmiş ve kısa süreli paniğe neden olmuştu.

Fenerbahçe Sivasspor maçında yine sahaya girerek Emre Belözoğlu’nun bacağına sarılmış ve maçın uzun süre durmasına neden oldu.

Magazin basınına röportaj verdiği esnada Rafet El Roman’a küfür ve hakaret ederek saldırı girişiminde bulunmuştu.

Yine geçtiğimiz yıl maç çıkışı açıklamalarda bulunan Abdurrahim Albayrak’ın açıklama yaptığı esnada kendisine saldırmak istemiş ve kısa süre içerisinde etkisiz hale getirilmişti.

Rambo Okan ismini Ali Koç olarak değiştirecek!

 

About admin

Check Also

Manisa FK’da Levent Eriş dönemi

Yeni sezona şampiyonluk parolasıyla hazırlanan Manisa FK, Turgay Altay’dan boşalan teknik direktörlük görevi için Levent …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.