Ziraat Türkiye Kupası 2. Eleme Turu programı açıklandı


Türkiye Futbol Federasyonu’ndan yapılan açıklamaya göre, 28, 29 ve 30 Eylül tarihlerinde oynanacak müsabakaların programı şöyle:


28 Eylül Salı:


13.00 Elazığspor-Arnavutköy Belediyespor (Doğukent)


14.00 Karbel Karaköprü Belediyespor-Kızılcabölükspor (Faruk Çelik Spor Kompleksi)


14.30 Nevşehir Belediyespor-Fethiyespor (Gazi)


15.00 Belediye Derincespor-Formül Erbaaspor (Derince)


15.30 Edirnespor-Çatalcaspor (Edirne 25 Kasım)


19.00 İçel İdmanyurdu-Bitexen Düzcespor (Mersin)


29 Eylül Çarşamba:


13.00 Çankaya-Ofspor (Yeni Mahalle Hasan Doğan)


14.00 Artvin Hopaspor-Başkent Gözgözler Akademi (Hopa İlçe)


14.00 1954 Kelkit Belediyespor-Ceyhanspor (Kelkit İlçe)


14.00 Yomraspor-Malatya Yeşilyurt Belediyespor (Yomra İlçe)


14.00 Ağrı 1970-Kuşadasıspor (Vali Lütfü Yeğenoğlu)


14.00 Fatsa Belediyespor-Beyoğlu Yeni Çarşı (Fatsa İlçe)


14.30 Başkent Üniversitesi Alanya Kestelspor-Bursa Yıldırımspor (Alanya Milli Egemenlik)


14.30 68 Aksaray Belediyespor-Bayrampaşa (Aksaray Dağılgan)


14.30 Çarşambaspor-Altındağspor (Çarşamba Şehir)


15.00 Büyükçekmece Tepecikspor-Kırıkkale Büyük Anadoluspor (Tepecik Şenol Güneş)


15.00 Gema Polimer Şile Yıldızspor-İskenderunspor (Şile İlçe)


15.00 Bergama Belediyespor-Sancaktepe (Menemen İlçe)


15.30 Hendekspor-52 Orduspor (Stat henüz açıklanmadı)


19.00 Esenler Erokspor-Osmaniyespor (Esenler Erokspor)


30 Eylül Perşembe:


13.00 Mardin 1969-Gümüşhanespor (Mardin 21 Kasım)


14.00 Iğdır Futbol Kulübü-Harput Dibek Elazığ Karakoçan (Stat henüz açıklanmadı)


14.30 Hacettepe-Kahta 02 (Yeni Mahalle Hasan Doğan)


15.30 Belediye Kütahyaspor-Redoks Darıca Gençlerbirliği (Kütahya Dumlupınar)


19.00 Kardemir Karabükspor-Karşıyaka (Dr. Necmettin Şeyhoğlu)

About admin

Check Also

Manisa FK’da Levent Eriş dönemi

Yeni sezona şampiyonluk parolasıyla hazırlanan Manisa FK, Turgay Altay’dan boşalan teknik direktörlük görevi için Levent …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.