Seçkin İşletmelerin Popüler Hizmeti qr menü Sipariş Sistemi

%100 yerli bir girişim olan Digigarson ile anlaşmalı seçkin restoranlar , kafeler , marketler ve  otellerde mobil cihazlarla sadece QR kod okutarak hiçbir uygulama yüklemeden masada sipariş vermekten, paket servisten gel ala kadar  tüm sipariş deneyimi hızlı ve pratik bir şekilde yaşanıyor.  Digigarson  uygulamasında QR menü okutularak sipariş işlemleri hızlı bir şekilde başlıyor. Uygulama telefonunuzda kullanıldıktan sonra uygulamadan çıkıldığı anda telefonunuzda hiçbir alan kaplaması söz konusu olmuyor. Siparişiniz tamamlandıktan sonra işlemler güvenli bir şekilde tamamlanıyor. Digigarson ,uygulama yüklemeden sadece QR kod okutarak masada sipariş vermekten, hızlı paket servise kadar tüm sipariş deneyimini hızlı ve pratik bir şekilde gerçekleştiren ilk sipariş uygulaması’ olarak dikkat çekiyor.

Mekan, yemekler, ürünler ve hizmet hakkında görüş paylaşmak, puanlama yapmak, diğer kullanıcıların yorumlarına göz atmak, geçmiş siparişleri görmek ve yemek yeme, satın alma  istatistiklerine erişmek mümkün. Digigarson ile kalabalık masalarda müşterilerin kendi hesabını tutması sayesinde sipariş hatalarının da önüne geçiliyor. Kullanıcılara özel promosyon, fırsat ve ikramlar da ekstra olarak uygulama içinde sunuluyor.

Digigarson menüsü kullanarak sipariş veren  müşteriler, bir restoranı ziyaret ettiğinde, veya eve hızlı servis hizmeti istediğinde  masada, evde yada işyerinde bulunan QR kodunu  okutarak restoranın,  kafenin, otelin ve marketin menüsüne erişebiliyor, uygulama içinden garson yardımı olmadan yemek siparişini, veya telefon açmadan hızlı eve servisini tamamlayabiliyor. Bunun yanında müşteri sipariş tutarını hesap istemeden direkt olarak uygulamadan görebiliyor. Ödeme anında hesap isteme süresini de ortadan kaldıran teknoloji, sipariş verme süresini kısaltmasıyla birlikte müşteriye zaman kazandırıyor.

DİGİGARSON PLATFORMUNDA YER ALAN UYGULAMALAR

·ADİSYON PROGRAMI ·ONLINE ÖDEME
·YAPAYZEKA DEĞERLENDİRMELERİ ·B2B
·DİJİTAL MENÜ ·TEMASSIZ SİPARİŞ VERME
·PERSONEL DEĞERLENDİRME ·HİZMET DEĞERLENDİRME
·VALE ÇAĞIRMA SİSTEMLERİ ·TAKSİ ÇAĞIR
·GARSON ÇAĞIRMA SİSTEMLERİ ·ÖN MUHASEBE (KASA-BANKA-CARİ-STOK-REÇETE)
·NARGİLECİYİ ÇAĞIR ·GELİŞMİŞ RAPORLAMALAR
·PAKET SERVİS ·GEL AL
·INSTAGRAMDAN SİPARİŞ ALMA ·REZERVASYON
·ODA SERVİSİ ·HOUSE KEEPING SERVİSİ

 

Her geçen gün büyüyen platformumuz. Sadece Menüden Çok Daha Ötesi.

SADECE RESTORAN CAFE VE OTELLERE ÖZEL ÖN MUHASEBE UYGULAMASI SUNAN TEK PLATFORM DİGİGARSON.

 

About admin

Check Also

Manisa FK’da Levent Eriş dönemi

Yeni sezona şampiyonluk parolasıyla hazırlanan Manisa FK, Turgay Altay’dan boşalan teknik direktörlük görevi için Levent …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.