Yarın İstanbul’da bazı yollar trafiğe kapalı olacak


Valilikten yapılan açıklamaya göre, koşu programı nedeniyle yarın geçici süreyle trafiğe kapatılacak yollar ve alternatif güzergahlar belirlendi.


Saat 07.00 -12.00 saatleri arasında trafiğe kapanacak yollar ise şöyle sıralandı:


“Bağdat Caddesi (Kasadar Sokak kesişiminden Fener Kalamış Caddesi kesişimine kadar olan kısım) ve bu güzergaha çıkan tüm cadde ve sokaklar. Fener Kalamış Caddesi (Bağdat Caddesi kesişiminden Ahmet Mithat Efendi Caddesi kesişimine kadar olan kısım) ve bu güzergaha çıkan tüm cadde ve sokaklar. Ahmet Mithat Efendi Caddesi ve bu güzergaha çıkan tüm cadde ve sokaklar. Operatör Cemil Topuzlu Caddesi ve bu güzergaha çıkan tüm cadde ve sokaklar. Çetin Emeç Bulvarı (Cemil Topuzlu Cadde kesişiminden Tan Sokak kesişimine kadar olan kısım) ve bu güzergaha çıkan tüm cadde ve sokaklar trafiğe kapatılacak.”


Bu kapsamda, Fahrettin Kerim Gökay Caddesi (Minibüs Yolu), Şemsettin Günaltay Caddesi ve D-100 Karayolu alternatif güzergah olarak kullanılabilecek.


Yine yarın saat 08.00-09.00 saatleri arasında Kuzey Marmara Otoyolu üzerinde yer alan T1, T2 tünellerinden 15 Temmuz Şehitler Köprüsü’nün altından ve üstünden takiben Çamlıca Kulesi’nin etrafından olmak üzere gerçekleştirilecek olan “Tünelden Uçak Geçişi” ile ilgili geçici olarak kapatılacak yollar da belirlendi.


15 Temmuz Şehitler Köprüsü girişleri, Sait Çiftçi katılım ve Beylerbeyi katılım uçuş gösterisi sona erene kadar araç trafiğine kapatılacak.

About admin

Check Also

Manisa FK’da Levent Eriş dönemi

Yeni sezona şampiyonluk parolasıyla hazırlanan Manisa FK, Turgay Altay’dan boşalan teknik direktörlük görevi için Levent …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.